Yhteystiedot

Harri Vesterinen
Toimitusjohtaja
040 502 8199
harri.vesterinen@spt-painting.fi

Juha Lehtonen
Johtaja, lattiapinnoiteurakointi
040 809 2256
juha.lehtonen@spt-painting.fi

Tomi Hulmi
Johtaja, laivojen kansipinnoitteet
040 548 3898
tomi.hulmi@spt-painting.fi

Jari Vesterinen
Työmaapäällikkö
040 502 8349
jari.vesterinen@spt-painting.fi

Rene Lohmus
Työnjohtaja
040 827 4417
rene.lohmus@spt-painting.fi

Johanna Kaskinen
Projektiassistentti
040 756 8578
johanna.kaskinen@spt-painting.fi

Manu Niemelä
Aluepäällikkö Pohjois-Suomi
040 834 8230
manu.niemela@spt-painting.fi

Kari Kivekäs
Tuotepäällikkö
040 682 7050
kari.kivekas@spt-painting.fi

Laskutusosoitteemme

Vastaanotamme vain verkkolaskuja. Laskutustiedot löydät osoitteesta www.nwsuomi.fi/laskutustiedot.

  • Kerro esimerkiksi tilan käyttötarkoitus ja pinta-ala
  • Pudota tiedostot tähän tai
  • Käytämme antamiasi henkilötietoja palvellaksemme sinua mahdollisimman hyvin ja pitääksemme yhteyttä sinuun. Voit lukea lisää tietosuojaselosteestamme

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
  • Käytämme antamiasi henkilötietoja palvellaksemme sinua mahdollisimman hyvin ja pitääksemme yhteyttä sinuun. Voit lukea lisää tietosuojaselosteestamme

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Pyydä tarjous Pyydä tarjous Ota yhteyttä
Tämä sivusto käyttää evästeitä, joiden avulla voimme analysoida sivuston käyttöä ja kohdentaa mainontaa.
Privacy Policy